fbpx

Dėmesio!!! Karantino metu konsultuojame ir baldų užsakymus priimame telefonu 8-658-23323 bei el. paštu: info@lauksva.lt

Konsultantai dirba darbo dienomis 10:00 – 17:00 val.

NAUJIENOS

INOVACIJOS, BALDAI, DIZAINAS NAUJAKURIAMS / LITEXPO 2020 / LAUKSVA

Spalio 15 - 17 dienomis sudalyvavome parodoje „Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams“. Ko gero, pirmą kartą Litexpo parodoje pristatėme tiek daug naujienų – net 6 naujus baldų dizainus, kurių tarpe modulinių baldų kamplektai ALEXAQUE – skirti namams, išskirtinio dizaino MARGARET sofa bei viena ryškiausių parodos pažibų – SQUARE dizaino kampą, neabejotinai tampantį bet kokios erdvės dėmesio centru.  Parodos lankytojams, taip pat, dalinome net 100 € vertės dovanų kuponus naujų dizainų užsakymams. Labai džiaugiamės lankytojų susidomėjimu ir dėkojame visiems apsilankiusiems mūsų stende!

PETA AUDINIŲ KOLEKCIJA/PET&KIDS FRIENDLY

PETA audinių kolekcija ypatinga savo išskirtinėmis savybėmis – speciali audinio struktūra palengvina valymą ir apsaugo nuo gyvūnų nagų įkibimo į audinį. Naudojama valymo vandeniu technologija, kuri leidžia dėmes iš audinio pašalinti itin lengvai ir greitai, naudojant tik vandenį. Ši technologija užtikrina lengvą priežiūrą, be didelių pastangų greitai išvalomos vyno, rašalo, padažo, riebalų, purvo, šokolado, grietinėlės ar panašios dėmės. Taip pat, šių audinių paviršius yra itin glotnus ir švelnus, tad augintinio plaukas neįkimba į audinio siūlą, o tai ypač palengvina augintinių plaukų pašalinimą ar surinkimą nuo baldo. ⤍ Skaityti plačiau 

„VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2020“ / LAUKSVA

Štai ir praskriejo pilna įspūdžių ir įkvėpimo suteikusi Vilniaus knygų mugė! Džiaugiamės, jog šiais metais galėjome ir mes prisidėti prie vieno iš ryškiausių kultūros renginių Lietuvoje – būdami jo partneriu. Daugybė žmonių, apsilankę knygų mugėje, nesidrovėjo prisėsti ir pailsėti mūsų ĮSIPATOGINK zonose, o ir knygų autoriai jautėsi patogiai – įrengtose VIP rašytojų ir ŽMONĖS stenduose. Labiausiai nustebome išvydę mūsų pačių gamintus PIXY foteliukus „Terra Public“ stende. Dėkojame jiems už pasitikėjimą mūsų produkcija.

APDOVANOJIMAI „ŽMONĖS 2020“ / LAUKSVA

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog sausio 23 d. vykusiuose apdovanojimuose „Žmonės 2020“ pasirodė ne tik garsūs Lietuvos žmonės, bet ir mūsų nestandartinių dizainų baldai, kurie papuošė net 3 šio garsaus renginio erdves: FOTO studiją, GROŽIO bei MEDIA zonas. Kone didžiausio dėmesio sulaukusioje FOTO zonoje netrūko nei šypsenų, nei vakaro svečių išradingumo pozuojant prieš objektyvą, o mūsų baldai spindėjo dar nematyta elegancija. Esame dėkingi, jog galėjome būti tokio renginio partneris ir tikimės, kad tokių galimybių, kaip ši, ateityje nestigs.

LIETUVOS METŲ GAMINYS 2019 / AUKSO MEDALIS

Džiaugiamės galėdami pasidalinti svarbiausiu šių metų pasiekimu - konkurse LIETUVOS METŲ GAMINYS 2019 mūsų klasika alsuojanti MELANIE 3+S sofa-lova apdovanota AUKSO MEDALIU!  Šis apdovanojimas mums didžiulis įvertinimas, didžiuojamės, kad bendras komandinis darbas atneša tokius puikius rezultatus.

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2019 / LAUKSVA

Spalio 11 – 13 dienomis sudalyvavome parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“. Sulaukėme ne tik didžiulio srauto lankytojų, bet ir aktyvaus susidomėjimo mūsų naujienomis. Parodoje pristatėme naujas, savo valymo ir tvirtumo savybėmis ypatingas PETA ir BUDDY audinių kolekcijas, praktišką ir patogią miegamą sofą STELLA bei naują klasikos elementais pasižyminčią sofa FLUTTE, kuri visus kvietė prisėsti ir pailsėti nuo parodos šurmulio. O didžiausio dėmesio sulaukė mūsų naujasis 𝐍𝐀𝐓𝐀 minkštas miegamas kampas, visus pakerėjęs savo dizaino subtilumu ir praktiškumu. Labai džiaugiamės lankytojų susidomėjimu ir dėkojame visiems apsilankiusiems mūsų stende!

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2019 / LAUKSVA

Spalio 3 – 5 dienomis dalyvavome parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“. Parodoje pristatytas naujasis NATA kampas sulaukė didžiausio dėmesio dėl savo subtilaus stiliaus bei praktiškumo, pasižyminčio ne tik funkcionaliais porankiais, bet ir kasdienio naudojimo funkcijomis. Ne ką mažiau dėmesio sulaukė PETA ir BUDDY audinių kolekcijos, sudominusios augintinių šeimininkus savo ypatingomis valymo ir atsparumo savybėmis. Be abejo, lankytojų susidomėjimas neaplenkė ir kitų parodoje pasirodžiusių baldų su ispaniškais Crevin kolekcijų audiniais. Audinių ir interjero detalių suderinamumas stendui suteikė namų jaukumo bei šilumos pojūtį, kuris visus kvietė apsižvalgyti ir įsipatoginti kartu su Lauksva. Dėkojame visiems, aplankiusiems mūsų stendą!

LAISVĖS PIKNIKAS 2019

Kaip ir kiekvienais metais dalyvavome didžiausiame nemokamame vasaros festivalyje visai šeimai – Laisvės piknikas 2019. Renginio dieną tikrai netrūko saulės, o svarbiausia – šypsenų lankytojų veiduose. Jei praeitais metais teko slėptis nuo lietaus, tai šiais metais šventės lankytojai slėpėsi nuo kaitrios saulės spindulių po mūsų įvairiaspalviais skėčiais įruoštoje 𝐋𝐀𝐔𝐊𝐒𝐕𝐀𝐜𝐡𝐢𝐥𝐥𝐳𝐨𝐧𝐨𝐣𝐞. Veiksmo čia tikrai netrūko - iki pat vakaro ŠAŠKĖMIS žaidė tiek mažieji, tiek suaugę, NUOTRAUKŲ KONKURSO dalyviai ieškojo originalių pozų nuotraukoms, o patys populiariausi buvo kojūkai – net ir sutemus renginio lankytojai nesivaržydami vaikščiojo po didžiulę pievą. Išdalinome galybę prizų šaškininkams, o originaliausių nuotraukų autoriams padovanojome net 3 pagalves-sėdmaišius.

PANOVIŲ MOKYKLOS ŠVENTĖ │ GELGAUDIŠKIO ŽOLINĖS

Rugpjūčio 10 dieną vykusioje Panovių mokyklos šventėje, kurioje puikavosi ne tik mūsų šaškių kilimas, bet ir patogiosios pagalvės-sėdmaišiai, pramogomis džiaugėsi visi.  Su šaškėmis nesidrovėjo žaisti tiek suaugę, tiek vaikai, o pavargus nuo šventės pramogų visi galėjo įsipatoginti ant mūsų minkštųjų pagalvių-sėdmaišių. Rupjūčio mėnesiui įpusėjus vietoje nesėdėjome ir toliau dalinome prizus – 15 dieną vykusiose Gelgaudiškio Žolinėse buvo laimėtas mūsų, kaip rėmėjų, prizas – fotelio ir pufo komplektas. Loterijos laimėtojas gelgaudiškietis Genadijus Gromovas jau džiaugasi šiuo puikiu prizu savo namuose.

ŠAKIŲ MIESTO ŠVENTĖ „AŠ MYLIU ŠAKIUS - 420“

Liepos 6 dieną sudalyvavome Šakių miesto šventėje „AŠ MYLIU ŠAKIUS - 420“. Šiame renginyje vedėme vaikams itin patikusią namelio loteriją, kurios metu vaikai iš minkštų kaladėlių dėliojo žodį „Lauksva“. Loterijos būdu išrinkome net TRIS nugalėtojus, laimėjusius pagalves-sėdmaišius su užrašu ĮSIPATOGINK. Taip pat, vykdėme Facebook konkursą, kurio nugalėtojui padovanojome pagrindinį šventės prizą – didelį aqua marine spalvos pufą CHESTER P.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO IR TĖVO DIENOS ŠVENTĖ ŠAKIUOSE / "VAIKYSTĖS MIESTAS"

Birželio 2 dieną dalyvavome Šakių miesto šventėje „Vaikystės miestas“. Šiam renginiui LAUKSVA kolektyvas pagamino didįjį šaškių kilimą ir šaškes, todėl šventės metu visi mažieji dalyviai galėjo ne tik pasimėgauti žaidynėmis, bet ir sudalyvauti šaškių turnyre bei laimėti pagrindinį prizą - pūkuotą spalvingąjį TEMPO pufą!
I vietos nugalėtoju tapo dvylikametis Armandas iš Šakių!

ATNAUJINTA - OTTO DIZAINO BALDAI

OTTO - skandinaviško stiliaus minkšti miegami kampai.
Dabar dar didesnis pasirinkimas:
✧ 6 skirtingų kojelių variantai: natūralaus medžio (spalvų pasirinkimas iš 13 variantų), chrominės ir naujosios urbanistinio stiliaus aliuminės (žalvario imitacija);
✧ galimybė pasirinkti persiuvimu dekoruotą audinį, kas suteikia baldui ypatingos prabangos. Audinių pasirinkimas iš daugiau nei 500 skirtingų variantų.
OTTO dizainui taikome 50 ͏mė͏n͏e͏s͏ių ͏g͏a͏r͏a͏n͏t͏i͏ją!

NAMŲ PASAULIS 2019 / LAUKSVA

Balandžio 11-14 dienomis dalyvavome parodoje „NAMŲ PASAULIS 2019“. Parodos metu pristatėme naujausias mūsų baldų kolekcijas ir naujus audinius su 50 mėnesių garantija.

Specialios nuolaidos UŽSAKOMIEMS baldams
Visi parodos metu gavę korteles su -10% nuolaida užsakomiems baldams, nuolaida gali pasinaudoti visuose LAUKSVA salonuose iki gegužės 31 d.

STATYBA IR ENERGETIKA 2019 / LAUKSVA

Balandžio 4-6 dienomis dalyvavome parodoje „STATYBA IR ENERGETIKA 2019“. Parodos metu pristatėme naujausias mūsų baldų kolekcijas ir naujus audinius su 50 mėnesių garantija.

Specialios nuolaidos UŽSAKOMIEMS baldams
Visi parodos metu gavę korteles su -10% nuolaida užsakomiems baldams, nuolaida gali pasinaudoti visuose LAUKSVA salonuose iki gegužės 31 d.

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 / LAUKSVA

Spalio 11-13 dienomis dalyvavome parodoje „BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018“. Parodos metu pristatėme naujausias mūsų baldų kolekcijas, lankytojai galėjo išbandyti nenusakomo debesų minkštumo baldą LUNA, o sudalyvavę nuotraukų konkurse laimėjo puikius prizus. Taip pat šiais metais savo modelius eksponavome parodos partnerio RETROFORMA stende.

LAISVĖS PIKNIKAS 2018. IDĖJŲ FESTIVALIS / LAUKSVA chill zona

Rugpjūčio 25 dieną dalyvavome Laisvės TV ir Laikykitės ten organizuojamame didžiausiame nemokamame vasaros festivalyje visai šeimai – Laisvės piknikas 2018. Prie šio renginio šiais metais prisidėjome ne tik finansiškai, bet taip pat įrengėme LAUKSVA chill zoną festivalio dalyviams, norintiems atsipūsti ar įsipatoginti ant minkštų pagalvių bei mėgautis puikia festivalio atmosfera. Pikniko metu Lauksva chill zonoje nusifotografavę festivalio dalyviai dalinosi nuotraukomis Facebook tinkle, o trims laimingiesiems mes padovanojome LAUKSVOS sėdmaišius.

LIETUVOS DIZAINAS 1918 - 2018 / Mūsų gaminys ULDE

Šimtmečio dizainai kartu su mūsų gaminiu ULDE puikavosi Nacionalinės Dailės Galerijos dizaino parodoje Vilniuje. Mes tęsiame lietuvišką ULDE dizaino istoriją jau daugiau nei dešimtmetį ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Laikas bėga, kainos keičiasi, tačiau ULDE dizainas išlieka aktualus.


VISIEMS BALDAMS IŠ EKSPOZICIJOS - 20% NUOLAIDA!
Akcija galioja:
Tik „Lauksva“ salone, BALTIC BALDŲ CENTRAS, Ukmergės g. 369, Vilnius.

Akcijos laikotarpis: 2018.06.15 - 17.

Nuolaidos netaikomos perpardavimo prekėms:
‧ sekcijai NEERO;
‧ sekcijai FACTO;
‧ miegamojo komplektui ALMA;
‧ čiužiniams.

Pastabos:
Akcijos prekėms (ekspozicijos išpardavimui) 50 mėn. garantijos G1 ir G2 negalioja Skaityti plačiau
Nuolaidos nesumuojamos, pirkėjui gali būti suteikta palankesnė baldo kaina, jeigu baldas jau turi nuolaidą.


VISIEMS BALDAMS IŠ EKSPOZICIJOS - 20% NUOLAIDA!
Akcija galioja:
Tik „Lauksva“ salone, BALTIC BALDŲ CENTRAS, Ukmergės g. 369, Vilnius.

Akcijos laikotarpis: 2018.06.15 - 17.

Nuolaidos netaikomos perpardavimo prekėms:
‧ sekcijai NEERO;
‧ sekcijai FACTO;
‧ miegamojo komplektui ALMA;
‧ čiužiniams.

Pastabos:
Akcijos prekėms (ekspozicijos išpardavimui) 50 mėn. garantijos G1 ir G2 negalioja Skaityti plačiau
Nuolaidos nesumuojamos, pirkėjui gali būti suteikta palankesnė baldo kaina, jeigu baldas jau turi nuolaidą.


JONA DIZAINO BALDAMS - 10% NUOLAIDA!
Akcija galioja:
Visuose „Lauksva“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Rokiškyje, Šakiuose.

Akcijos laikotarpis: 2018.06.22 - 29.

Pastaba:
Nuolaidos nesumuojamos, pirkėjui gali būti suteikta palankesnė baldo kaina, jeigu baldas jau turi nuolaidą.


AKCIJOS EKSPOZICIJOS BALDAMS!
Šiuo metu LAUKSVA baldų salonuose taip pat taikomos pavienės akcijos ekspoziciniams baldams.
Perkant LAUKSVA baldų salonuose klientai gali gauti dovanų baldų priežiūros priemonių arba LAUKSVA maišelių.*
*Dovanų kiekis ribotas.


VISIEMS BALDAMS - 10% NUOLAIDA!
Akcija galioja:
Klaipėdos baldų salone „Lauksva“, Baltijos pr. 6A, Klaipėda.

Akcijos laikotarpis: 2018.08.01 - 04.

Pastaba:
Nuolaidos nesumuojamos, pirkėjui gali būti suteikta palankesnė baldo kaina, jeigu baldas jau turi nuolaidą.

LAISVĖS PIKNIKAS 2018. IDĖJŲ FESTIVALIS / LAUKSVAchill zona

Kaip ir kiekvienais metais mes dalyvaujame Laisvės pikniko organizuojamame didžiausiame vasaros festivalyje visai šeimai Kauno Nemuno saloje. Mes Laisvės pikniką remiame ne tik pinigine suma, bet ir savo iniciatyva pastatydami LAUKSVAchill zoną piknikautojams. Pikniko metu kiekvienas pikniko dalyvis galės įsipatoginti, valgyti, žiūrėti koncertus ar ilsėtis ant minkštų pagalvių LAUKSVOSchill zonoje.
Pikniko metu bus rengiama akcija, prizai - trys LAUKSVOS sėdmaišiai! Norint laimėti vieną iš trijų sėdmaišių Jums reikės:
- Nusifotografuoti LAUKSVOSchill zonoje;
- Įkelti nuotrauką ant savo Facebook sienos;
- Dėti #LAUKSVAchill zona.
Pastaba. Postas turi būti viešai prieinamas.
Rugpjūčio 28 d. burtų keliu bus išrinkti trys nugalėtojai ir paskelbti LAUKSVA Facebook puslapyje. Įsipatogink kartu su Lauksva Laisvės piknike!

KLAIPĖDOS MIESTO GIMTADIENIO PROGA!
Klaipėdos baldų salone visiems užsakomiems bei baldams iš ekspozicijos suteikiama -10% nuolaida.
Akcija galioja: Tik Klaipėdos baldų salone - Baltijos pr. 6A, Klaipėda.
Akcijos laikotarpis baigėsi!
Akcijos sąlygos: Nuolaidos nesumuojamos, pirkėjui gali būti suteikta palankesnė baldo kaina, jeigu baldas jau turi nuolaidą.

 

IMG_20180809_141049_506
IMG_20180809_141049_502