Kas yra modulinė sofa ir kodėl verta ją rinktis?

 

Jei esate dinamiškas, mėgstantis kartais pakeisti nusistovėjusius dalykus, kūrybiškai pažvelgti į kasdienybę ir išrasti iš to pačio ką nors nauja, tuomet modulinė sofa yra būtent Jums. 

                     Jei planuose numatytas persikraustymas, namų remontas ar patalpų perorganizavimas, tuomet modulinė sofa yra geriausias Jūsų pasirinkimas.

Jei namai nėra erdvūs, įėjimas komplikuotas, turite itin siaurą laiptinę ar gyvenate pakankamai aukštai be lifto, tuomet modulinė sofa yra vienintelis Jūsų pasirinkimas.

 

Modulinė sofa – tai iš esmės yra įprasta sofa, tačiau susidedanti iš atskirų dalių. Paprastai moduliniai baldai namams turi keletą skirtingų variacijų, pvz. viensėdė dalis su atlošu, viensėdė dalis su porankiu, kampinė dalis, dalis su prailginimu (šezlongu), skirtingų dydžių pufai ir pan.

Kartais pasitaiko, kad ir porankį galima kombinuoti kaip atskirą dalį, tokiu principu sukurtas mūsų 2021 m. išleistas naujas dizainas QUE, kuris turi net du skirtingų porankių pasirinkimus. Tuo tarpu kita mūsų naujiena – ALEXA – atskiro porankio ar dalies su šezlongu neturi dėl savo išskirtinės sudėties – sėdynės ir atlošo pagalvėms naudojamas pūkų ir latekso mišinys. Būtent todėl čia labai svarbu, kad sėdynių dydis išliktų vienodas visose dalyse – tokiu būdu išlaikomas tokio pačio lygio komfortas visose dalyse.

Paprastai kokybiškesni moduliniai baldai turi detales, kurios leidžia sujungti atskiras dalis ir sutvirtinti tarpusavyje. Mūsų gaminamuose balduose naudojamos metalinės plokštelės, kurias galima pritvirtinti prie bet kurios baldo dalies. Pakanka tik sustumti baldus iki fiksacijos momento ir baldas taps viena stabilia sofa, sujungta iš atskirų dalių.

Būtent toks baldo mobilumas ir yra didžiausias modulinių baldų privalumas. Iš atskirų dalių galima sukurti įvairiausių dydžių ir formų konfigūracijas, todėl tokį baldą itin lengvai pritaikysite savo namų interjere, nepriklausomai nuo erdvės dydžio ar išdėstymo. Tad moduliniai baldai dėl savo universalumo tiks tiek itin didelėse, tiek ir itin mažose erdvėse. Turint modulinį komplektą, jį bet kada galite savo namuose perstatyti į kitokią poziciją ir taip atgaivinti nusistovėjusį vaizdą interjere arba sukurti patogesnę kombinaciją, kai turite svečių ar norite įsipatoginti vakarui prie filmo ištiestomis kojomis.

Tuo pačiu, moduliniai baldai yra itin praktiški, pavyzdžiui, pažeidus audinį pakaks restauruoti tik vieną baldo dalį, o kraustantis ar remontuojant būstą tai bus pats patogiausias baldas – atskiros dalys lengvai transportuojamos, nėra didelės ir sunkios, itin lengvai išmontuojamos.

Spalvos taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį. Jei norite savo namams suteikti klasikinės ir tradicinės išvaizdos, rekomenduotina pasirinkti neutralius tonus. Jei norite sustiprinti šių modelių išskirtinumą, rinkitės ryškius ir gyvus atspalvius. Moduliniams baldams lengvai suteiksite žaismingumo derindami tarpusavyje keleto spalvų variantus. Ypač populiarus sprendimas – pufą gaminti šiek tiek kitos spalvos ar margesniu, raštuotu audiniu, kartu priderinant pagalvėles, kilimą ar kitas dekoro detales.  

Taigi, jei ieškote naujos modulinės sofos, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Daugiau nei 25-erius metus specializuojamės minkštų baldų gamyboje, todėl pasitelkę savo ilgametę patirtį kartu su interjero ekspertais išgavome kainos ir kokybės atžvilgiu tobulus, puikiai prie namų interjero prisitaikančius modulinius baldus. Rinkitės minkštą, patogų Daily klasės QUE arba prabangų, debesų minkštumo Trend klasės ALEXA komplektą.

 

   

 

Domitės interjero dizaino sprendimais ir naujienomis?

Užsisakytkite mūsų naujienas!

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą