Prekių grąžinimas

 

Prekių grąžinimo sąlygos ir taisyklės aptartos bendrosiose pirkimo sąlygose:

7.Prekių grąžinimas ir keitimas
7.1.Pirkėjas nenurodydamas priežasties gali grąžinti baldus per 14 kalendorinių dienų, jei prekė yra originalioje pakuotėje, nenaudota, tačiau, jei baldai užsakyti pagal individualų užsakymą, jie negali būti grąžinami. Kokybišką nepatikusį baldą Pirkėjas privalo grąžinti nepažeistoje pakuotėje savo transportu į artimiausią UAB „Lauksva“ baldų saloną arba užsisakyti papildomą transporto paslaugą.
7.2.Prekių keitimas, grąžinimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis ir 2014-07-22 LRV nutarimu Nr.738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.
7.3.Norėdamas grąžinti prekę (-es) 8.1 taisyklių punkte nurodytais atvejais, Pirkėjas turi informuoti Gamintoją el. paštu: [email protected] .
7.4.Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
7.4.1.grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
7.4.2.prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais);
7.4.3.prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
7.4.4.grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokią perdavė Gamintojas;
7.4.5.grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą. Gamintojas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko teisės aktų ir šios sutarties nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
7.5.Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Gamintojas įsipareigoja savo sąskaita pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo tarpu kai Gamintojas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtus pinigus.
7.6.Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.
7.7.Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą.
7.8.Negalima grąžinti prekės, pirktos lizingo būdu.
7.9.Negalima grąžinti pagal individualų užsakymą gamintos prekės. Individualiu užsakymu laikomi visi baldų užsakymai, kurie buvo komplektuojami iš skirtingų detalių, kurias apsprendžia pats klientas. Tik tie baldai, kurie buvo užsakyti pagal kataloguose, reklamoje, ekspozicijoje pateikiamus baldų komplektacijų derinius (baldo komplektacija, audinys, audinio derinys, kojelės, spalvos) ir yra jiems identiški, laikomi standartizuotais pasirinkimais ir nevertinami kaip individualūs užsakymai.
7.10.Kokybiškų, tačiau surinktų ar bandytų rinkti baldų grąžinti negalima.
7.11.Prekė turi būti tos pačios komplektacijos kaip ir įsigijimo metu (visos detalės pakuotės viduje, surinkimo instrukcija ir surinkimo elementai).
7.12.Pristatymo paslauga yra atskiras užsakymas. Atsisakant pristatyto užsakymo, Pristatymo paslauga lieka galiojanti ir pinigai už šią paslaugą negrąžinami.
7.13.Kai grąžinama gauta nekokybiška prekė, Gamintojas įsipareigoja savo sąskaita pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Gamintojas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtus pinigus. Pirkėjas apie tai privalo pranešti Gamintojui el. paštu [email protected] ar užsakymo formoje nurodytais kontaktais.
7.14.Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis LR Ūkio ministro 2014 m. liepos 22d. nutarimo Nr. 738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“.
7.15.Pirkėjas neturi teisės atsisakyti sutarties pagal CK 6.228 10 str., nebent Gamintojas ir Pirkėjas raštu susitartų kitaip.