Aukšta kokybė, funkcionalumas ir kūrybiškas dizainas

MINKŠTŲ LIETUVIŠKŲ BALDŲ GAMINTOJAS nuo 1995-ųjų

Įmonės LAUKSVA istorija prasideda dar 1993 m., kai Loreta ir Saulius Valaičiai pradėjo užsiimti individualia veikla – baldų gamyba Šakiuose. Pirmieji baldai buvo gaminami jų pačių ir šeimos narių rankomis ir tik vėliau buvo pradėti samdyti darbuotojai. 1995 m. buvo įsteigtas prekinis ženklas LAUKSVA.

Tuo metu įmonėje dirbo tik keletas darbuotojų. Laikui bėgant gamybos apimtys didėjo, darbuotojų daugėjo, atsivėrė daugiau užsienio rinkų. Be to, į šeimos verslą oficialiai įsiliejo ir antroji Valaičių šeimos karta. Šiandien organizacija ir toliau plečiasi bei vysto partnerystes visoje Europoje.

ĮSIPATOGINK SU LAUKSVA ILGAM

  • Suteikiame 50 mėn. garantiją
  • Siūlome daugiau nei 500 audinių
  • Siūlome daugiau negu 400 baldų komplektacijų
  • Teikiame pristatymo paslaugą visoje Lietuvoje
  • Gaminame pagal kliento išmatavimus ir poreikius

Mūsų produktai

Produktų portfelį sudaro standartiniai baldai tiek namams, tiek viešosioms erdvėms, taip pat, kiekvienas klientas gali užsisakyti ir nestandartinį gaminį – arba modifikuoti baldą, esantį mūsų kataloge, arba užsisakyti visiškai nestandartinį, net ir iš pateiktos nuotraukos. Iš verslo klientų priimame bet kokio tipo projektus ir pasirūpiname, kad naujasis restoranas, kruizinis laivas ar gydymo įstaiga būtų pilnai įrengti pagal net ir netikėčiausius pageidavimus.

 

ESAME SOCIALIAI ATSAKINGA ORGANIZACIJA

Kasmet bendradarbiaujame dalyvaudami paramos, labdaros projektuose, remiame jaunimo iniciatyvas, renginius, socialiai remtinas ar nelaimės ištiktas šeimas. Ypač rūpinamės mūsų kraštiečių gerove, todėl pandemijos metu stengėmės ne tik išlaikyti savo darbuotojus, bet sukurti ir naujas darbo vietas – darbu aprūpinome daugiau nei 30 krašto žmonių, kas leido masiškai ir nemokamai dalinti tuo metu taip reikalingas apsaugines priemones.

 

Mūsų komanda

 
bandymas

Peržiūrėkite mūsų produktų katalogą - jau dabar!

Žiūrėti visus produktus
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą