Nestandartiniai baldai

 

Nestandartinių baldų gamyba

Gaminame baldus pagal klientų pageidavimus. Užsisakykite individualius baldus pagal savo ar šeimos narių poreikius bei erdvės, kurioje baldas stovės, specifikacijas. Priimame užklausas Jums patogiu formatu – net jei neturite konkrečių pageidavimų išmatavimams, baldo formoms, tačiau galite parodyti, kas Jums patiktų, kreipkitės – pagaminsime baldus net ir iš nuotraukos.

Kaip užsisakyti? Kreipkitės į artimiausią mūsų baldų saloną ir mūsų pardavėja padės apipavidalinti Jūsų viziją. Kartu išsiaiškinsite visus svarbius aspektus, norint pateikti užklausą baldo kainos skaičiavimui. Pagaminsime brėžinius, sukonstruosime baldą ir pateiksime galutinę kainą, po Jūsų patvirtinimo baldą pagaminsime per 5-9 savaites, priklausomai nuo baldų kiekio, sudėtingumo, pasirinktų žaliavų specifikos.

Atkreipiame dėmesį, kad pateikiant baldo idėją autorinių teisių saugojimas yra kliento atsakomybėje. Taip pat, pasiliekame visas teises į mūsų gamintus baldus, juos talpiname į vidinę duomenų bazę, kuria turime pilną teisę dalintis viešai. Klientas, užsakydamas nestandartinius baldus ir pageidaudamas saugoti informaciją, nesidalinti ja viešai, privalo inicijuoti papildomo susitarimo pasirašymą prieš pateikiant užsakymą, kitu atveju laikoma, kad neturime jokių įsipareigojimų klientui saugoti bet kokio tipo informaciją apie gaminius.

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą