Amžinas gyvūnų mylėtojų klausimas: kaip išsaugoti baldus, jei namuose yra augintinių?

 

Augintiniai ir nepriekaištingas interjeras dažnai atrodo nesuderinami. Kačių ir šunų mylėtojai susiduria su įvairiomis problemomis: katės galandasi nagus, šunys stiprina žandikaulius, namuose nuolat pilna plaukų, o baldai tampa netinkamais jų naudojimo objektais. Tačiau visi norime jaukių ir švarių namų. Tad kaip suderinti meilę augintiniams ir interjero harmoniją?

Dresūra – pirmasis žingsnis
Pirmas ir veiksmingiausias būdas – dresiruoti augintinį. Tačiau tai ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis daug kantrybės, dėmesio ir laiko. Norint pasiekti gerų rezultatų, dažnai nepakanka perskaityti knygą ar pažiūrėti „YouTube“ video. Be to, kartais smagu stebėti, kaip augintiniui patinka nauja veliūrinė sofa.

 

Apsauga ir prevencija
Dar vienas populiarus būdas – apsaugoti labiausiai augintinio pamėgtus daiktus. Internete gausu patarimų, kaip teisingai apsaugoti baldus: nuo stalo kojų apvyniojimo lipnia juosta iki baldų kampų aptraukimo papildoma medžiaga. Tačiau šie sprendimai dažnai sukuria karo zoną namuose, o ne poilsio ir ramybės oazę.

Draugiški audiniai – efektyvus sprendimas
Šiuolaikinė technologija suteikia dar vieną itin veiksmingą būdą – tai audiniai, draugiški gyvūnams ir mažiems vaikams. Tokie audiniai leidžia pamiršti rūpesčius. Ką reiškia „draugiški“?

Fizinis barjeras dėvėjimuisi: Šie audiniai turi papildomą sluoksnį tarp apatinių gijų ir viršutinės dalies, apsaugantį nuo pažeidimų. Tai ypač naudinga, kai kalbame apie augintinių nagus, džinsų sagas, užtrauktukus ar žiedus.
Prevencija nuo mikroorganizmų: Nauji metodai apsaugo audinius nuo dulkių erkučių, bakterijų, pelėsio ir panašių mikroorganizmų, užkertant kelią jų plitimui ir galimoms alergijoms.
Lengvas plaukų pašalinimas: Šių audinių paviršius yra glotnus ir švelnus, todėl augintinio plaukai neįkimba į audinį, o tai palengvina jų pašalinimą.
Valymo vandeniu technologija: Revoliucinis būdas leidžia lengvai ir greitai pašalinti dėmes naudojant tik vandenį. Vyno, rašalo, padažo, riebalų, purvo, šokolado ar grietinėlės dėmės išvalomos be didelių pastangų.

Rekomenduojamos audinių kolekcijos
Visais šiais požymiais pasižymi audinių kolekcijos: ZARA, CHUM, LIMBA ir VELVETY. Baldus su šiais audiniais galite įsigyti visuose „Lauksva“ baldų salonuose. Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos audinius, apsilankykite čia.

________________________________________
Šis straipsnis padės jums suprasti, kaip galite išsaugoti savo baldus ir tuo pačiu mėgautis augintinių kompanija. Draugiški audiniai – tai sprendimas, kuris leis jums džiaugtis švariais ir tvarkingais namais be papildomų rūpesčių.
www.lauksva.lt

https://www.facebook.com/lauksva/

https://www.instagram.com/lauksva/

Domitės interjero dizaino sprendimais ir naujienomis?

Užsisakytkite mūsų naujienas!

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą