Labdaros ir paramos teikimas

Mums rūpi visuomenė ir aplinka, kurioje gyvename. Todėl kasmet prisidedame prie iniciatyvų, gerinančių gyvenimo kokybę tiems, kam sunku, bei investuojame į jaunimo skatinimo projektus.

Muzikiniai penktadieniai Gelgaudiškio dvare

Jau šeštus metus iš eilės Gelgaudiškio dvare rengiamas muzikos festivalis „Muzikiniai penktadieniai Gelgaudiškio dvare“. Šis koncertų ciklas sparčiai išpopuliarėjo, kasmet sulaukia daugiau nei 2-2,5 tūkst. klausytojų iš visos Lietuvos.  Plečiantis koncertų diapazonui ir siekiant gerinti kokybę, neišvengiamai auga ir festivalio kaštai. Organizatoriams susidūrus su sunkumais rengiant kuo kokybiškesnį renginį, finansiškai prisidedame prie mūsų visų pamėgtų vakarų ten – Gelgaudiškio dvare.

 

 

 

 

 Įsipatogink Palangoje

Sulaukę pagalbos prašymo iš Simono Kučo, Palangos lauko teniso klubo Tennis Park trenerio, kaip patogiai įrengti poilsio zoną klubo lauko teritorijoje, negalėjome nepadėti. Visą vasaros sezoną iki pat rudens, šio klubo lankytojai jėgas galės atgauti bei atsipūsti ant Lauksva sėdmaišių.

 

 

 

 

 

 

Įvykusi vaikų kelionė

Kad karantinas ir Covid‘as jau koreguoja mūsų planus ir dienotvarkę tikriausiai įsitikinome visi. Tad susitelkimas ir pagalba vieni kitiems, ypač tiems, kam to labiausiai reikia, daro mus visus stipresniais. Sulaukėme pagalbos prašymo iš ne pelno siekiančios organizacijos Mokinio Karjera dėl paskutinę minutę atšaukto skrydžio į Lenkiją, kurioje turėjo vykti karjeros stovykla socialiai remtiniems vaikams. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie greitai surasto autobuso nuomos ir įvykusios vaikų kelionės.

 

 

 

 

 

 

Vaikų krepšinio stovykla

Prisidėjome prie jaunųjų krepšininkų poilsio ant mūsų sėdmaišių NK Šakiai stovykloje.

 

 

 

 

Gyvenimo mokykla

Baldais parėmėme naujai kuriamą vaikų meno studiją Griškabūdyje – Gyvenimo mokykla.

 

 

 

 

Šakių teniso klubas

Vis labiau populiarėjantis sportas neaplenkė ir Šakių krašto, džiaugiamės galėdami finansiškai prisidėti prie Šakių lauko teniso klubo REBĖ varžybų organizavimo ir dar didesnio šio sporto įliejimo į zanavykų kraštą.

 

 

 

 

 

 

 

Bendradarbiaujame su visais, kas telkia pagalbą socialiai remtinoms šeimoms ar nuo nelaimės nukentėjusiems žmonėms. Taip pat, noriai prisidedame prie įvairių iniciatyvų, tad susisiekite su mumis tel. +370 699 81600 arba el.paštu [email protected]

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą