Labdaros ir paramos teikimas

Mums rūpi visuomenė ir aplinka, kurioje gyvename. Todėl kasmet prisidedame prie iniciatyvų, gerinančių gyvenimo kokybę tiems, kam sunku, bei investuojame į jaunimo skatinimo projektus.

Įvykusi vaikų kelionė

Kad karantinas ir Covid‘as jau koreguoja mūsų planus ir dienotvarkę tikriausiai įsitikinome visi. Tad susitelkimas ir pagalba vieni kitiems, ypač tiems, kam to labiausiai reikia, daro mus visus stipresniais. Sulaukėme pagalbos prašymo iš ne pelno siekiančios organizacijos Mokinio Karjera dėl paskutinę minutę atšaukto skrydžio į Lenkiją, kurioje turėjo vykti karjeros stovykla socialiai remtiniems vaikams. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie greitai surasto autobuso nuomos ir įvykusios vaikų kelionės.

 

 

 

Vaikų krepšinio stovykla

Prisidėjome prie jaunųjų krepšininkų poilsio ant mūsų sėdmaišių NK Šakiai stovykloje.

 

 

 

 

Gyvenimo mokykla

Baldais parėmėme naujai kuriamą vaikų meno studiją Griškabūdyje – Gyvenimo mokykla.

 

 

 

 

Šakių teniso klubas

Vis labiau populiarėjantis sportas neaplenkė ir Šakių krašto, džiaugiamės galėdami finansiškai prisidėti prie Šakių lauko teniso klubo REBĖ varžybų organizavimo ir dar didesnio šio sporto įliejimo į zanavykų kraštą.

 

 

 

 

Bendradarbiaujame su visais, kas telkia pagalbą socialiai remtinoms šeimoms ar nuo nelaimės nukentėjusiems žmonėms. Taip pat, noriai prisidedame prie įvairių iniciatyvų, tad susisiekite su mumis tel. +370 699 81600 arba el.paštu [email protected]