MARTA

Kuklus dizainas, lengvos, lenktos baldo formos. Baldas pritaikytas kasdieniam miegojimui, nuolatiniam naudojimui. Pagrindinis išskirtinumas: kasdienio miegojimo funkcija su labai plačia bei tolygia miegama dalimi.

Pasirinkite komplektaciją:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?
Išvalyti

Nuo624,00 ?

Siųsti užklausą Į norų sąrašą Įsigykite

Produkto aprašymas

 Šio dizaino sudedamosios medžiagos minkštosiose dalyse yra kruopščiai atrinktos ir orientuotos į intensyvų baldo naudojimą. Naudojamos „Pocket“ spyruoklės prisitaiko prie kūno formų, be to, jos naudojamos ir atlošui, siekiant tapataus poilsio abiejose pusėse. Miegojimo pagrindas maksimaliai tolygus.

Vis dėlto, atkreipiame dėmesį, kad bet kokia sofa negali prilygti miegamojo lovai su kokybišku čiužiniu, pritaikytu asmens fiziologijai, todėl siekiant patogaus kasdienio miegojimo, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

Šio dizaino sofos gali būti su porankiais ar be jų. Renkantis porankius, atkreipkite dėmesį į jų tipą, dydį, stilių. Lengvai ir natūraliai atrodys lenktos faneros porankiai, tačiau baldas atrodys masyvesnis su audiniu trauktais porankiais. Taip pat, miegant tokie porankiai suteikia atramą. Audiniu aptraukti porankiai gali būti 13 ar 18cm storio, juos papildomai galite pasirinkti su laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) padėklais.

Nuotraukose pateiktos plokščių ir faneros spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. 

P SPALVŲ PASIRINKIMAI

P BEECH Pearl P OREGON P NABUCCO P ELM Truffle

PE SPALVŲ PASIRINKIMAI

PE MAPLE Beige PE OAK Amber PE ELM Natural PE ELM Stone PE WALNUT Brown PE WENGE PE TEXTURE PE ORANGE Black

FANEROS SPALVŲ PASIRINKIMAI

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

Šis dizainas gali turėti papildomą patalynės dėžę, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.

MARTA PR-130 – papildoma nugarinė lentelė sofai su 13 cm. pločio porankiais. 

Matmenys: 2210x15xH150

MARTA PR2,1-130 – papildoma nugarinė lentelė  prailgintai sofai su 13 cm. pločio porankiais.

Matmenys: 2316x15xH150

MARTA PR 180 – papildoma nugarinė lentelė

Variacijos ir priedai