MARTA

Kuklus dizainas, lengvos, lenktos baldo formos. Baldas pritaikytas kasdieniam miegojimui, nuolatiniam naudojimui. Pagrindinis išskirtinumas: kasdienio miegojimo funkcija su labai plačia bei tolygia miegama dalimi.

Pasirinkite komplektaciją:

 

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?

1.229,00 ?

Išvalyti
Įsigykite

Produkto aprašymas

 Šio dizaino sudedamosios medžiagos minkštosiose dalyse yra kruopščiai atrinktos ir orientuotos į intensyvų baldo naudojimą. Naudojamos „Pocket“ spyruoklės prisitaiko prie kūno formų, be to, jos naudojamos ir atlošui, siekiant tapataus poilsio abiejose pusėse. Miegojimo pagrindas maksimaliai tolygus.

 

Renkantis šio dizaino porankius, atkreipkite dėmesį į jų tipą, dydį, stilių. Lengvai ir natūraliai atrodys lenktos faneros porankiai, tačiau baldas atrodys masyvesnis su audiniu trauktais porankiais. Taip pat, miegant tokie porankiai suteikia atramą, o pageidaujant atramos abiems miegojimo pusėms, rekomenduojame pasirinkti prailgintą priekampio porankį. Audiniu aptraukti porankiai gali būti 13 ar 18cm storio, juos papildomai galite pasirinkti su laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) padėklais.

Nuotraukose pateiktos plokščių ir faneros spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. 

P SPALVŲ PASIRINKIMAI

BEECH Pearl OREGON ELM Truffle MAPLE Beige ELM Stone OAK Amber WALNUT Brown NABUCCO

PE SPALVŲ PASIRINKIMAI

ELM Natural PE WENGE PE TEXTURE PE ORANGE Black

FANEROS SPALVŲ PASIRINKIMAI

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys
X - porankiai, atlošas; Y - sėdima dalis, atlošo pagalvės;

C derinys
X - porankiai, atlošas, sėdima dalis; Y - atlošo pagalvės;

D derinys
X - atlošo pagalvės, atlošas, sėdima dalis; Y - porankiai;

Pasirinkite kairinį arba dešininį baldo variantą, taip pat, nuspręskite, kuri dizaino forma ir sėdynių išdėstymas Jums tinkamiausias pagal šeimos narių skaičių ar erdvės specifikacijas. 

Šis dizainas gali turėti vieną arba dvi patalynės dėžes, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.