Naujas Įsipatogink baldų salonas Panevėžyje

 
Naujas baldų salonas Panevėžyje

Lietuviškų minkštų baldų gamintojas LAUKSVA atveria naują savo ĮSIPATOGINK saloną Panevėžyje. Nuo šiol mus rasite dar paprasčiau – pačiame miesto centre J. Basanavičiaus g. 3. Minkštų baldų salonas jau veikia ir kviečia pirkėjus apsilankyti.

Bendras parduotuvės plotas 400 m2, kuriame atliktas vidinis patalpų remontas, atnaujintas lauko fasadas ir praplėstas asortimentas. Jame rasite įvairiausius minkštus baldus, atitinkančius pačius skirtingiausius poreikius. Kokybė svarbiau už grožį? O gal siekiate geriausio kainos-kokybės santykio, išskirtinumo, specifinės vizijos įgyvendinimo? Pirmenybę teikiate dizainui ir ergonomikai? Išsirinkite Jus atitinkančią baldų kolekciją su profesionalia pardavėjos pagalba.

25 metų veiklos Lietuvoje jubiliejų mininčios kompanijos baldų kokybe lietuviai ir užsieniečiai turėjo progos įsitikinti jau ne kartą. Klientai ypač vertina tik jų erdvei pritaikytus baldus, nestandartinius sprendimus, spalvų suderinamumą bei nedingstantį naujumo pojūtį – LAUKSVA baldai itin kokybiški, tą atspindi ir taikoma 50 mėn. garantija – vienintelė tokia Lietuvoje.

„Šiek tiek liūdnoka, kad 25 metų veiklos jubiliejų minime pandemijos metu ir negalime sau leisti tokios progos minėti mums įprastu būdu – susibūrimais, šventėmis, piknikais. Kai bendruomenė nėra didelė, to labai norisi ir trūksta. Vis dėlto, nusprendėme, kad į jubiliejų šiemet turime pažiūrėti iš visai kitos pusės. Todėl tuo metu, kai mūsų parduotuvės Lietuvoje buvo uždarytos, veikla praktiškai sustabdyta, visa komanda intensyviai dirbo prekinio ženklo atnaujinimo, o tame tarpe ir salonų naujinimo kryptimi, ruošiame naujas staigmenas savo klientams stiprindami mūsų poziciją rinkoje. Šiandien jau pradedame matyti to rezultatą, kuris išties džiugina visus darbuotojus. Mums, vis dėlto, tai didelis žingsnis į priekį.“, – sako Miglė Valaitytė, LAUKSVA rinkodaros ir pardavimų vadovė.

Baldai namams, terasai, biurui ir kitoms viešosioms erdvėms. Lietuviška kokybė ir modernus stilius.

        

LAUKSVA salone rasite:

  • minkštus baldus namams ir verslui;
  • interjero aksesuarų;
  • daugiau nei 500 audinių pavyzdžių;
  • daugiau nei 400 skirtingų baldų komplektacijų;
  • profesionalias konsultacijas.

LAUKSVA salonas Panevėžyje: J.Basanavičiaus g. 3, Panevėžys. Tel. +370 699 87936

El.p.: [email protected]

Domitės interjero dizaino sprendimais ir naujienomis?

Užsisakytkite mūsų naujienas!

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą