Metų bendruomeniškiausia įmonė 2020

 
Metų bendruomeniškiausia įmonė 2020

Delfi organizuojamo Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimų konkurse „Metų bendruomeniškiausia įmonė 2020“ patekome į nominantų sąrašą kaip bendruomeniškiausia vidutinio dydžio įmonė 2020 m. Lietuvoje, bei užėmėme antrąją vietą.

Įmonė jau daugelį metų prisideda prie vietos bendruomenių renginių ir socialinės gerovės kūrimo. Nors šie metai ir sunkūs dėl COVID viruso pandemijos, šiemet įmonė savo parama daug prisidėjo prie įvairių projektų, remia visuomeninius renginius, skatinančius socialinį aktyvumą, sporto renginius, tokius kaip naktinis krepšinis ar Šakių lauko teniso turnyrai. Baldais aprūpino naujai besikuriančią Šakių rajono meno mokyklą Griškabūdyje bei nelaimės ištiktas šeimas.

Įmonė skuba ištiesi pagalbos ranką, kai to labiausiai reikia – suteikdama finansinę paramą autobuso nuomai, išgelbėjo suplanuotą vaikų kelionę į Lenkiją, kuri galėjo neįvykti dėl paskutinę minutę atšaukto skrydžio.

Per karantiną įmonė „transformavosi“ iš baldų gamybos į siuvyklą – gamino apsauginius kostiumus, kaukes, kai to labiausiai trūko visoje Lietuvoje. Kostiumais ir kaukėmis rėmė rajono medicinos įstaigas bei gyventojus.

Domitės interjero dizaino sprendimais ir naujienomis?

Užsisakytkite mūsų naujienas!

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą