HAVANA

HAVANA – stilingas, modernus lounge tipo lauko baldų dizainas, kuris puikiai išpildys poilsio erdvę Jūsų lauko terasoje. Tai modulinis baldas, sudarytas iš atskirų detalių, todėl puikiai tiks bet kokios formos erdvėje. Galima rinktis:

Užsisakius papildomą pagalvę staliukas taps pufu. Visas dalis galima sujungti bet kokiu norimu variantu, užsakant pasirinkti kiekvienos dalies pusę – kairinį ar dešininį variantą.
Audinio pasirinkimas: galima rinktis drobės tipo audinį PARASOL (1 spalva) arba dirbtinę odą ROYAL (4 spalvos)
Medienos pasirinkimas: uosis (2 spalvos) arba natūralus ąžuolas, padengtas permatoma apsaugine danga.

TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA:

Sėdynei naudojamas klijuotas natūralus medis bei fanera po pagalvėmis. Natūralus medis bei fanera yra pritaikyta lauko sąlygoms, papildomai padengiant apsaugine danga. Naudojami klijai bei sujungimo detalės taip pat pritaikytos lauko sąlygoms.
Atlošas bei kojelės pagamintos iš metalo, sujungimai šlifuoti. Metalinės detalės apdirbtos lauko sąlygoms tinkamu būdu, papildomai nudažytos juoda spalva.
Minkšta sėdima dalis pagaminta iš lauko sąlygoms pritaikyto putų poliuretano, kuris naudojamas ir atlošo pagalvių formos palaikymui. Baldo pagalvės itin patogios ir prisitaiko prie kūno formos dėl viduje naudojamų polistirolo granulių. Pagalvėse įsiūti užtrauktukai, kurie leidžia papildyti pagalves granulėmis – granulės laikui bėgant susiguli, dėl ko jų tūris pagalvėje per laiką sumažėja.
Visos šiame dizaine naudojamos medžiagos yra kruopščiai atrinktos – visos žaliavos yra pritaikytos lauko sąlygoms. Vis dėlto, norint užtikrinti baldo ilgaamžiškumą, minkštąsias dali rekomenduojama laikyti sausai, sušlapus išdžiovinti bei vadovautis audinio priežiūros taisyklėmis. Taip pat, norint išlaikyti prekinę baldo išvaizdą, rekomenduojama saugoti baldą nuo tiesioginių saulės spindulių ir lietaus, kas sezoną atnaujinti medines baldo dalis, o pagalves papildyti granulėmis, jei jos susigulėjo.
Gamintojas atkreipia dėmesį, kad medis yra gyvas, tad net ir laikantis rekomendacijų jo išvaizda laikui bėgant kali kisti.

FOTOSESIJOJE NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS
Audinys PARASOL:

Bendras aprašymas: drobelės tipo lauko sąlygoms tinkamas audinys, skirtas lauko baldams.
Sudėtis: 100% Acrylic
Ypatybės: atsparus pelėsiui, dėmėms, apsaugotas nuo saulės spindulių – neišblunka nuo UV spinduliuotės, neįgeriantis vandens ir laisvai kvėpuojantis audinys, galima balinti, skalbti, lyginti.
Rekomenduojama priežiūra: išpurvinus audinį nubraukite nuo jo purvą, kol jis neįsitvirtino audinyje; išpylus skysčius švaria servetėle nusausinkite juos; atsiradus dėmei pasistenkite ją išvalyti, kol neįsisenėjo. Kuo greičiau valysite dėmes nuo jų atsiradimo, tuo lengviau jas pavyks pašalinti. Galima skalbti ir lyginti vadovaujantis priežiūros ženkluose nurodyta informacija.
Daugiau apie audinį: https://www.dickson-eshop.com/en/solids-taupe-3729.html

Mediena:

Naudojamas natūralus uosis, padengtas medienos apsaugos priemone impregnantu.
Impregnanto aprašymas: medienos apsaugos priemonė skirta lauko medienai, neturinčiai tiesioginio kontakto su žeme, nuo puvimo ir mėlynijimo pagal GK 2 ir 3 pagal EN 335-1 ir DIN 68800-1. Taip pat apsaugo medieną nuo drėgmės ir saulės. Netrūkinėja ir neatsilupa. Padidintas kietųjų dalelių kiekis suteikia apsaugą nuo vapsvų sukeltų pažeidimų (medienos išgraužimo). Išdžiūvęs lazūros sluoksnis neleidžia ant paviršiaus susidaryti pelėsiui ir dumbliams.
Daugiau apie impregnantą: https://www.dazai24.eu/produktas/remmers-hk-lasur-grey-protect/