Bouclé audiniai grįžta

 
Bouclé

Bouclé – iš prancūzų kalbos išvertus reikštų „kilpa”. Kai 1948 m. garsus dizaineris Eero Saarinen pristatė savo garsiąją Womb kėdę, pastaroji ir tapo garsia dėl naujai išrastos audinio stilistikos, nuo to laiko ir pavadintos bouclé.

Būtent kilpos ir yra šio audinių tipo visa esmė. Tai specifinis audinys, pagamintas naudojant specialią gamybos techniką – visas audinys sudarytas iš įvairių dydžių kilpų ir mazgų, tarsi būtų sugarbanotas. Audinio netvarkinga, pūsta išvaizda suteikia nepaprastą jaukumo ir minkštumo jausmą, šis efektas dažnai sustiprinamas į sudėtį įtraukiant natūralaus pluošto – medvilnės, lino, šilko ar vilnos. Be to, audinys puikiai sugeria garsą, tad ypač tinka akustinėms sienelėms ar baldams. Išraiškingiausiai atrodys ant baldų, turinčių lenktas, aptakias formas.

Iškart po atsiradimo, 20a. viduryje, bouclé audiniai paplito itin plačiai ir buvo naudojami ne tik baldams ar kitoms interjero detalėms, tačiau ypač išpopuliarėjo aprangos stiliaus srityje, kur ilgą laiką ir pasiliko. Pastarąjį dešimtmetį bouclé stiliaus audiniai paprastai buvo naudojami aprangai, ypač moteriškiems paltams, tačiau neabejotina, kad bouclé grįžta į interjerą ir taps naujuoju prabangos etalonu.
 
Lauksva taip pat savo standartinių audinių kolekciją papildo naujais ispaniškais BOUCLE audiniais. Pastaroji audinių kolekcija yra šiek tiek praktiškesnė tikrojo bouclé stiliaus versija – kilpos ne tokios didelės, pakankamai tvirtai ir tankiai suaustos, tokiu būdu užtikrinant kokybę ir tvarkingą išvaizdą. CREVIN audinių gamintojas paprastai pasirūpina, kad naujos kolekcijos būtų ne tik madingos, tačiau ir praktiškos – šį BOUCLE audinį galima ir skalbti, tad tai puikus pasirinkimas, ieškant ne tik gražaus, tačiau kokybiško bei praktiško audinio Jūsų naujam baldui.

Domitės interjero dizaino sprendimais ir naujienomis?

Užsisakytkite mūsų naujienas!

Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą