JONA

Skandinaviško stiliaus dizainas, pritaikytas patogiam kasdieniam miegojimui – naudojamos medinės kartelės, pagal kūno formas prisitaikančios spyruoklės, o miegama dalis plati ir tolygi. Ypatingo išskirtinumo šiam dizainui suteikia persiuvimu dekoruoti apmušalai.

Pasirinkite komplektaciją:

 

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?

Nuo1.049,00 ?

Išvalyti
Įsigykite

Produkto aprašymas

 Šio dizaino sudedamosios medžiagos minkštosiose dalyse yra kruopščiai atrinktos ir orientuotos į intensyvų baldo naudojimą. „Pocket“ spyruoklės prisitaiko prie kūno formų, o medinės kartelės, paprastai naudojamos miegamojo lovose, užtikrina ventiliaciją ir geresnę amortizaciją. Tuo pačiu, tokia sudėtis suteikia daugiau stangrumo sėdynei bei atlošui, kurio vidinės medžiagos yra analogiškos sėdynei, siekiant tapataus poilsio abiejose pusėse. Miegojimo pagrindas maksimaliai tolygus.

 

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys
X - baldo apačia, porankiai, atlošas; Y - sėdima dalis, atlošo pagalvės;

C derinys
X - baldo apačia, porankiai, atlošas, sėdima dalis; Y - atlošo pagalvės.

D derinys
X - baldo apačia, atlošo pagalvės, atlošas, sėdima dalis; Y - porankiai.

E derinys
X - baldo apačia, porankių išorė, atošas, atlošo pagalvių galas, sėdimos dalies priekis; Y - atlošo pagalvių priekis, sėdimos dalies viršus, porankių vidus.

Šio dizaino baldai gali būti su porankiais ar be jų. Renkantis porankius, atkreipkite dėmesį į jų tipą ir dydį. Porankiai gali būti 13 ar 19 cm storio, juos papildomai galite pasirinkti su natūralaus medžio padėklais.

Nuotraukose pateiktos medžio ir plokščių spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

MEDŽIO SPALVŲ PASIRINKIMAI

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

Medinių kojelių pasirinkimas galimas renkantis natūralaus ąžuolo, uosio ar beržo medieną. Nuotraukose pateiktos medžio spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

PASTABA: komplektacijos JONA 3 2C ir JONA 3E 2C kojelių pasirinkimo neturi.

BERŽAS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

ĄŽUOLAS

C-0

K-89M
Natūralaus medžio kojelės (180x120x45)

K-29
Plastikinė matinio metalo imitacijos kojelė (180x120x45)

K-29B
Plastikinė beržo medžio imitacijos kojelė (180x120x45)

K-29W
Plastikinė riešutmedžio imitacijos kojelė (180x120x45)

Šis dizainas gali turėti integruotą patalynės dėžes, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.

Variacijos ir priedai