JONA

Skandinaviško stiliaus dizainas, pritaikytas patogiam kasdieniam miegojimui – naudojamos medinės kartelės, pagal kūno formas prisitaikančios spyruoklės, o miegama dalis plati ir tolygi. Ypatingo išskirtinumo šiam dizainui suteikia persiuvimu dekoruoti apmušalai.

Pasirinkite komplektaciją:

 

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?
Išvalyti

Nuo778,00 ?

Siųsti užklausą Į norų sąrašą Įsigykite

Produkto aprašymas

Šis dizainas turi išskleidžiamą kokybišką miegamą mechanizmą, tačiau ši funkcija nėra pritaikyta kasdieniam miegojimui. Norint ant baldo miegoti kasdien, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys
X - baldo apačia, porankiai, atlošas; Y - sėdima dalis, atlošo pagalvės;

C derinys
X - baldo apačia, porankiai, atlošas, sėdima dalis; Y - atlošo pagalvės.

D derinys
X - baldo apačia, atlošo pagalvės, atlošas, sėdima dalis; Y - porankiai.

E derinys
X - baldo apačia, porankiai, atošas, atlošo pagalvių galas, sėdimos dalies priekis; Y - atlošo pagalvių priekis, sėdimos dalies viršus.

F derinys
X - baldo apačia, porankių išorė, atošas, atlošo pagalvių galas, sėdimos dalies priekis; Y - atlošo pagalvių priekis, sėdimos dalies viršus, porankių vidus.

 Šio dizaino baldai gali būti su porankiais ar be jų. Renkantis porankius, atkreipkite dėmesį į jų tipą ir dydį. Porankiai gali būti 13 ar 19 cm storio, juos papildomai galite pasirinkti su laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) arba natūralaus medžio padėklais.

Nuotraukose pateiktos medžio ir plokščių spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

P SPALVŲ PASIRINKIMAI

P BEECH Pearl P OREGON P NABUCCO P ELM Truffle

PE SPALVŲ PASIRINKIMAI

PE MAPLE Beige PE OAK Amber PE ELM Natural PE ELM Stone PE WALNUT Brown PE WENGE PE TEXTURE PE ORANGE Black

BERŽAS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

Medinių kojelių pasirinkimas galimas renkantis natūralaus ąžuolo, uosio ar beržo medieną. Nuotraukose pateiktos medžio spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

BERŽAS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

ĄŽUOLAS

C-A C-0

K-89M
Natūralaus medžio kojelės (180x120x45)

K-29
Plastikinė matinio metalo imitacijos kojelė (180x120x45)

K-29B
Plastikinė beržo medžio imitacijos kojelė (180x120x45)

K-29W
Plastikinė riešutmedžio imitacijos kojelė (180x120x45)

Šis dizainas gali turėti integruotą patalynės dėžes, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.

Variacijos ir priedai