Nauja

SUSAN

SUSAN dizainas – modernios klasikos stiliaus elementai ir formos, suteikiančios elegancijos ir lengvumo. Dizaino išskirtinumas – harmonija tarp praktiškumo ir dizaino. Harmonijos ypač suteikia formų ir linijų atkartojimas.
Klasikinis stilius – vienas populiariausių sprendimų, kuris puikiai tinka įvairioms namų erdvėms.

Pasirinkite komplektaciją:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?

Nuo1.559,00 ?

Išvalyti

Produkto aprašymas

Šis dizainas turi kokybišką „Dolphin“ tipo miegamą mechanizmą leidžiantį lengvai transformuoti baldą. Patraukus apatinę dalį į save, ištraukiamas stalčius su miegojimo dalimi. Belieka iškelti jame esantį čiužinį į viršų. Ši funkcija nėra pritaikyta kasdieniam miegojimui. Norint ant baldo miegoti kasdien, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

Dėl nejudančios nugarinės dalies, baldą su šiuo mechanizmu galima statyti prie pat sienos. Taip pat šis miegamas mechanizmas gali būti naudojamas ne tik kaip miegama dalis, bet ir kaip sėdimosios dalies praplatinimas vakaro filmo peržiūrai.

 

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys
X - sėdima dalis, atlošas, sagos; Y - dekoratyvus valas „kembrikas“;

Nuotraukose pateiktos medžio spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

SPALVŲ PASIRINKIMAI MEDINĖMS KOJELĖMS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

K-56M
Natūralaus medžio kojelės (65x65x120)

Pasirinkite kairinį arba dešininį baldo variantą, taip pat, nuspręskite, kuri dizaino forma ir sėdynių išdėstymas Jums tinkamiausias pagal šeimos narių skaičių ar erdvės specifikacijas. 

Variacijos ir priedai