SANTA

Paprastas, švelnių formų jaukiai namų erdvei tinkantis dizainas. Praktiškumo suteikia porankių padėklai bei integruota lentynėlė porankyje.

Pasirinkite komplektaciją:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?

Nuo1.039,00 ?

Išvalyti

Produkto aprašymas

Naudojama miegamo mechanizmo technologija yra patvari ir kokybiška, todėl tinka ir intensyviam naudojimui. Čiužinys sudarytas iš „Bonelli“ tipo spyruoklinių blokų, naudojamų ir atlošui, siekiant tapataus poilsio abiejose pusėse. Miegojimo pagrindas pakankamai tolygus.

Vis dėlto, atkreipiame dėmesį, kad bet kokia sofa negali prilygti miegamojo lovai su kokybišku čiužiniu, pritaikytu asmens fiziologijai, todėl siekiant patogaus kasdienio miegojimo, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

Pasirinkite kairinį arba dešininį baldo variantą, taip pat, nuspręskite, kuri dizaino forma ir sėdynių išdėstymas Jums tinkamiausias pagal šeimos narių skaičių ar erdvės specifikacijas. 

Šio dizaino sofos gali būti su porankiais ar be jų. Renkantis porankius, atkreipkite dėmesį į jų tipą, dydį, stilių. Lengvai ir jaukiai atrodys lenktos formos porankiai, tačiau baldas atrodys masyvesnis su stačiakampio formos porankiais. Juos papildomai galite pasirinkti su laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) padėklais, trumpesnis porankis tokiu atveju bus su lentynėle.

P SPALVŲ PASIRINKIMAI

BEECH Pearl OREGON ELM Truffle MAPLE Beige ELM Stone OAK Amber WALNUT Brown NABUCCO

PE SPALVŲ PASIRINKIMAI

ELM Natural WENGE TEXTURE ORANGE Black

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys
X - baldo apačia, porankiai, atlošas; Y - sėdima dalis, atlošo pagalvės;

C derinys
X - baldo apačia, porankiai, atlošas, sėdima dalis; Y - atlošo pagalvės;

D derinys
X - baldo apačia, atlošo pagalvės, atlošas, sėdima dalis; Y - porankiai;

Šis dizainas gali turėti vieną arba dvi patalynės dėžes, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.