LEVAS

Laiko patikrintas dizainas, kuriam dar daugiau praktiškumo suteikia integruota kampinė lentynėlė.

Pagrindinis išskirtinumas: aukšti atlošai ir kampinė lentynėlė.

Pasirinkite komplektaciją:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?

Nuo1.619,00 ?

Išvalyti

Produkto aprašymas

Šis dizainas turi išskleidžiamą kokybišką miegamą mechanizmą, tačiau ši funkcija nėra pritaikyta kasdieniam miegojimui. Norint ant baldo miegoti kasdien, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys
X - sėdima dalis, atlošas, porankių viršus; Y - baldo apačia, porankių apačia;

C derinys
X - sėdima dalis, atlošas; Y - baldo apačia, porankiai;

A derinys (LEVAS-III)
X - naudojamas vienas audinys.

B derinys (LEVAS-III)
X - sėdima dalis, atlošas; Y - dekoratyvus valas „kembrikas“;

C derinys (LEVAS-III)
X - sėdima dalis, atlošas; Y -atlošo pagalvių dekoras, dekoratyvus valas „kembrikas“;

Pasirinkite, ar šio dizaino miegamą mechanizmą aptraukti mūsų firminiu audiniu, ar pagrindiniu baldo audiniu – tokiu atveju, miegamo mechanizmo medžiaga bus tokia pati, kaip ir viso baldo.

Šis SIMPLE kolekcijos dizainas orientuotas į ekonomiško varianto siekiančius klientus, todėl baldo nugara gali būti aptraukta tik drobe, taip leidžiant sutaupyti. Vis dėlto, jei planuojate baldą statyti ne prie sienos, rekomenduojame pasirinkti komplektaciją su pagrindiniu audiniu aptraukta nugara.

Medinių kojelių pasirinkimas galimas renkantis faneros ar beržo medieną. Nuotraukose pateiktos medžio spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Žemiau pateiktos beicų ar dažų spalvos realybėje gali skirtis, priklausomai nuo pasirinktos medienos (pavyzdžiuose padengtas beržo medis). Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

SPALVŲ PASIRINKIMAI MEDINĖMS KOJELĖMS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

K-9M
Natūralaus medžio arba faneros kojelės (80x80x21)

Šis dizainas gali turėti papildomą patalynės dėžę, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.