ZARA

Audinio tipas:Audiniai
Kategorija:III
Sudėtis:100% PL, PES
Svoris:390 g/m² ± 5%
Plotis:140 cm ± 2%
Trinties testas:50.000
Pilingavimo testas:4
Spalvos atsparumas nusitrynimui:4
Atsparumas šviesai:4-5
Nedegumo įvertinimas:Išlaikytas
Gamintojas:Lenkija
Kaina:17 €/m
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

 Lengva valyti  

Naudojama  audinio paviršiaus apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinį purvui ar skysčiams. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinamas iš karto ir lieka dėmes, jas labai lengvai pašalinsite ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

 Lengva skalbti 

Šį audinį galima skalbti su skalbimo mašina. Savybė ypatinga tuo, kad skalbiant audinio savybės nekinta. Šį audinį patariama rinktis tuomet, kai audinio spalva pasirenkama šviesių atspalvių, o baldas pasirenkamas su papildoma funkcija – nuvelkamais apmušalais. Skalbti rekomenduojama naudojantis priežiūros ženklais. 

 Draugiški gyvūnams 

Jei namuose turite augintinių, kurie dažnai mėgsta „pagaląsti“ savo dantis ar nagus į namuose stovinčius baldus – šis audinys būtent Jums. Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurie turi išskirtines savybes ir yra atsparesni tokio pobūdžio pažeidimams. 

 Draugiški aplinkai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurių gamyboje naudojami aplinkai žalos nedarantys resursai ar gamybos procesai. 

 Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

Daugiau apie audinį: https://www.fargotex.pl/en/furniture-fabrics/fargotex-furniture-fabrics/knitted-fabric/zoya,p859053855

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą