MOSS

Audinio tipas:Audiniai
Kategorija:V
Sudėtis:100% PL, PES
Svoris :488 g/m²
Plotis:140 cm
Trinties testas :50.000
Pilingavimo testas:4-5
Spalvos atsparumas šviesai:6-7
Nedegumo įvertinimas :Išlaikytas
Gamintojas:Ispanija
Kaina:44 €/m
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

MOSS – ispaniška audinių kolekcija, savo išvaizda primenanti vilnos audinius. Audinys ypatingas tuo, jog priešingai nei didžioji dauguma audinių, šis yra pagamintas mezgimo, ne audimo principu. Taip pat, MOSS išsiskiria itin dideliu tamprumu ir elastingumu, tad ypač tinka daug lenktų formų turintiems baldams -audinys glotniai aptraukia išlenktas formas nepaliekant raukšlių.

Ši audinių kolekcija praktiška ir nepretenzinga – spalvos itin atsparios saulės šviesai, neblunka net ir skalbiant 60 laipsnių temperatūroje. Kolekcija atspari ugniai (išlaikytas cigaretės ir degtuko testas).

  Lengva skalbti 

Šį audinį galima skalbti su skalbimo mašina. Savybė ypatinga tuo, kad skalbiant audinio savybės nekinta. Šį audinį patariama rinktis tuomet, kai audinio spalva pasirenkama šviesių atspalvių, o baldas pasirenkamas su papildoma funkcija – nuvelkamais apmušalais. Skalbti rekomenduojama naudojantis priežiūros ženklais. 

  Draugiški sveikatai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai atitinka aukštus kokybės standartus, patvirtintus „Oeko-Tex Standard 100“ sertifikatu. Tai reiškia, kad jie yra draugiški žmogaus odai ir sveikatai, nes neturi kenksmingų medžiagų. 

  Draugiški aplinkai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurių gamyboje naudojami aplinkai žalos nedarantys resursai ar gamybos procesai. 

  Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

Daugiau apie audinį:  https://www.crevin.com/en/detail/moss-116

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą