MOBY

Audinio tipas:Megztas audinys
Kategorija:IVS
Sudėtis:100% PL
Svoris:758 G/𝑚2
Plotis:138+4 cm
Trinties testas:50.000
Pilingavimo testas:4
Spalvos atsparumas šviesai:5-6
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

Naujos kartos audinys, pagamintas iš 3D mezginio. Maži audinio tinkleliai susilieja į paprastą, bet turtingą tekstūrą. Tai ypač tamprus bei tvirtas audinys, pasižymintis ypatingu švelnumu. Dėka jo lankstumo, kiekvienas baldas aptraukiamas ypač tvarkingai. Didelis išskirtinumas, kad MOBY audinius galima skalbti net skalbimo mašinoje.

 Lengva valyti  

Naudojama  audinio paviršiaus apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinį purvui ar skysčiams. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinamas iš karto ir lieka dėmes, jas labai lengvai pašalinsite ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

  Lengva skalbti 

Šį audinį galima skalbti su skalbimo mašina, naudojant neutralius ploviklius. Savybė ypatinga tuo, kad skalbiant audinio savybės nekinta. Šį audinį patariama rinktis tuomet, kai audinio spalva pasirenkama šviesių atspalvių, o baldas pasirenkamas su papildoma funkcija – nuvelkamais apmušalais. Skalbti rekomenduojama naudojantis priežiūros ženklais. 

  Draugiški sveikatai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai atitinka aukštus kokybės standartus, patvirtintus „Oeko-Tex Standard 100“ sertifikatu. Tai reiškia, kad jie yra draugiški žmogaus odai ir sveikatai, nes neturi kenksmingų medžiagų. 

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą