MERCURY

Audinio tipas:Dirbtinė oda
Kategorija:V
Sudėtis:100% PL, PES
Svoris :700 g/m²
Plotis:137 cm
Trinties testas:75.000
Spalvos atsparumas šviesai:5
Nedegumo įvertinimas :Atliktas
Gamintojas:Vokietija
Kaina:44 €/m
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

MERCURY – puiki vokiška dirbtinių odų kolekcija, kurios spalvos yra ypač sodrios, o dėl natūralios išvaizdos sunku atskirti šią medžiagą nuo natūralios odos.

Kolekcija išsiskiria savo techninėmis savybėmis – audinys itin tvirtas ir labai lengvai valomas, naudojant sudrėkintą medvilninę šluostę ir muilą. Audinys taip pat atsparus dezinfekciniams valymams.

   Lengva valyti  

Naudojama audinio siūlo apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinio siūlus purvui ar skysčiams, užtikrinama ilgaamžė apsauga visą audinio eksploatacijos laikotarpį. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinimas iš karto ir lieka dėmės, jas labai lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo.

  Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

 

Daugiau apie audinį: https://www.skai.com/en/interior/product/details/skai-parotega-nf-fango/

 

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą