LIMBA

Audinio tipas:Megztas
Kategorija:IIIE
Sudėtis:100% PL
Svoris :653 g/m²
Plotis:142 cm
Trinties testas :90 000
Pilingavimo testas:4
Spalvos atsparumas šviesai:5
Nedegumo įvertinimas :Atliktas
Gamintojas:Portugalija
Kaina:10 €/m
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

LIMBA – itin madingas audinys. Tai minkštas, švelnus ir patvarus audinys, kuris interjerui suteikia subtilios prabangos. Šis audinys lengvai valosi vandeniu, tad tai puikus pasirinkimas turintiems vaikų. Dar viena išskirtinė savybė – tai gyvūnams draugiška audinių kolekcija. Audiniai yra pralaidūs orui, visiškai saugūs naudoti, kokybiški, patikimi, juose nėra kenksmingų medžiagų bei alergenų.

   Lengva valyti  

Naudojama audinio siūlo apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinio siūlus purvui ar skysčiams, užtikrinama ilgaamžė apsauga visą audinio eksploatacijos laikotarpį. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinimas iš karto ir lieka dėmės, jas labai lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

 Draugiški gyvūnams 

Jei namuose turite augintinių, kurie dažnai mėgsta „pagaląsti“ savo dantis ar nagus į namuose stovinčius baldus – šis audinys būtent Jums. Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurie turi išskirtines savybes ir yra atsparesni tokio pobūdžio pažeidimams. 

   Draugiški sveikatai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai atitinka aukštus kokybės standartus, patvirtintus „Oeko-Tex Standard 100“ sertifikatu. Tai reiškia, kad jie yra draugiški žmogaus odai ir sveikatai, nes neturi kenksmingų medžiagų. 

  Draugiški aplinkai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurių gamyboje naudojami aplinkai žalos nedarantys resursai ar gamybos procesai. 

  Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

 

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą