BOUCLE

Audinio tipas:Audiniai
Kategorija:V
Sudėtis:20% PP 71% PL, PES 9% CO
Svoris :580 g/m²
Plotis:140 cm
Trinties testas :>100.000
Pilingavimo testas:4-5
Spalvos atsparumas šviesai:5-6
Nedegumo įvertinimas :Išlaikytas
Gamintojas:Ispanija
Kaina:44 €/m
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

BOUCLE – puiki ispaniška audinių kolekcija, kuri iš prancūzų kalbos išvertus reikštų „kilpa”. Būtent kilpos ir yra šio audinių tipo visa esmė. Tai specifinis audinys, pagamintas naudojant specialią gamybos techniką – visas audinys sudarytas iš įvairių dydžių kilpų ir mazgų, tarsi būtų sugarbanotas. Audinio netvarkinga, pūsta išvaizda suteikia nepaprastą jaukumo ir minkštumo jausmą, šis efektas dažnai sustiprinamas į sudėtį įtraukiant natūralaus pluošto – medvilnės, lino, šilko ar vilnos. Be to, audinys puikiai sugeria garsą, tad ypač tinka akustinėms sienelėms ar baldams. Išraiškingiausiai atrodys ant baldų, turinčių lenktas, aptakias formas. 

Pastaroji audinių kolekcija yra šiek tiek praktiškesnė tikrojo bouclé stiliaus versija – kilpos ne tokios didelės, pakankamai tvirtai ir tankiai suaustos, tokiu būdu užtikrinant kokybę ir tvarkingą išvaizdą. Šį BOUCLE audinį galima ir skalbti, tad tai puikus pasirinkimas, ieškant ne tik gražaus, tačiau kokybiško bei praktiško audinio Jūsų naujam baldui.

   Lengva valyti  

Naudojama audinio siūlo apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinio siūlus purvui ar skysčiams, užtikrinama ilgaamžė apsauga visą audinio eksploatacijos laikotarpį. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinimas iš karto ir lieka dėmės, jas labai lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

  Lengva skalbti 

Šį audinį galima skalbti su skalbimo mašina. Savybė ypatinga tuo, kad skalbiant audinio savybės nekinta. Šį audinį patariama rinktis tuomet, kai audinio spalva pasirenkama šviesių atspalvių, o baldas pasirenkamas su papildoma funkcija – nuvelkamais apmušalais. Skalbti rekomenduojama naudojantis priežiūros ženklais. 

  Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

 

Daugiau apie audinį: https://www.crevin.com/en/detail/ito-105

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą