DANA

Audinio tipas:Sudėtyje yra natūralaus pluošto
Kategorija:IVS
Sudėtis:45% CO, 30% VI, 25% PL, PES
Svoris :775 g/m² ± 5%
Plotis:138 + 4 cm
Trinties testas :26.000
Pilingavimo testas:3-4
Spalvos atsparumas šviesai:4-5
Nedegumo įvertinimas :Išlaikytas
Audinio priežiūra:
Gamintojas:Ispanija
Kaina:29 €/m
SEND REQUEST

DANA – tai ispaniška audinių kolekcija. Žakardinio tipo audinys turi austinį raštą, tad atrodo prabangiai ir stilingai. DANA sujungia į akis krentančias modernias spalvas, jaukų eglutės raštą ir natūralumą – net 45% audinio sudėties sudaro medvilnė ir 25% viskozė.

Šį audinį rinktis verta ne tik dėl grožio, bet ir apsaugos nuo dėmių – paviršius padengtas atspariu dėmėms sluoksniu.

   Lengva valyti  

Naudojama audinio siūlo apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinio siūlus purvui ar skysčiams, užtikrinama ilgaamžė apsauga visą audinio eksploatacijos laikotarpį. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinimas iš karto ir lieka dėmės, jas labai lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

  Draugiški sveikatai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai atitinka aukštus kokybės standartus, patvirtintus „Oeko-Tex Standard 100“ sertifikatu. Tai reiškia, kad jie yra draugiški žmogaus odai ir sveikatai, nes neturi kenksmingų medžiagų. 

  Draugiški aplinkai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurių gamyboje naudojami aplinkai žalos nedarantys resursai ar gamybos procesai. 

  Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

Daugiau apie audinį: https://www.crevin.com/en/detail/dana-88