fbpx

Dėmesio!!! Karantino metu konsultuojame ir baldų užsakymus priimame telefonu 8-658-23323 bei el. paštu: info@lauksva.lt

Konsultantai dirba darbo dienomis 10:00 – 17:00 val.

Kokybės garantija

50 MĖNESIŲ KOKYBĖS GARANTIJA

Vietoje įstatymų reikalaujamų 24 mėn. mes nusprendėme daugeliui populiariausių savo baldų suteikti daugiau nei dvigubai ilgesnę – 50 mėn. – garantiją. Sąlygas ir registraciją rasite žemiau.

Kodėl pratęsėme garantijas?
Siekdami aukščiausių kokybės standartų nuolat tobuliname savo gaminius. Lankome didžiausias tarptautines parodas, ieškome geriausių technologinių ir konstrukcinių sprendimų.  Bendradarbiaujame su tiekėjais iš viso pasaulio, kurie gali užtikrinti ilgaamžiškumą tiekiamoms sudedamosioms mūsų gaminių dalims. Todėl nuo 2017-ųjų metų rudens ryžtingai pristatome daugiau nei dvigubai prailgintą ‒ 50-ies mėnesių ‒ garantiją baldams, skirtiems naudojimui privačiuose namuose (ne verslo įstaigose). Norint gauti 50 mėnesių garantiją, tereikia papildomai registruoti savo pirkinį mūsų svetainėje.

Dizainai, kuriems yra suteikiama prailginta garantija, yra pažymėti specialiu garantijos ženkliuku baldų kataloge.

UAB „Lauksva“ suteikia 50 mėn. garantiją šiems dizainams:
NATA; JONA; MARTA; MELANIE; LAZO; DIANA; AGATA; NELLI; OTTO; BINGO; SQUARE; VIKA; ALEXA; QUE; MARGARET

Taip pat, 50 mėn. garantija yra taikoma šioms audinių kolekcijoms:
VELVETY; BUDDY; PETA; DELISA; DEVASA; DEVELVETY; LASER; LIBRA; MIRAGE; SUBLIM; LISA; JUNA; JUNATA; VASA.

Norint gauti 50 mėnesių garantiją, reikia papildomai registruoti savo pirkinį mūsų svetainėje, sąlygas ir registraciją rasite žemiau*.

*Jei gaminys, kuriam suteikiama papildoma 50 mėnesių garantija, yra įsigyta internetu, papildomos registracijos nereikia – papildoma garantija pradeda galioti automatiškai nuo 3PA dokumento pasirašymo datos.

Prailginta 50-ies mėnesių garantija yra suteikiama tik standartiniams gaminiams, pagamintiems nuo 2017 m. lapkričio mėn. Ši garantija tiek baldui, tiek baldiniam audiniui galioja tik tuo atveju, jei pirkėjas užsiregistruoja dėl prailgintos garantijos suteikimo per 7 kalendorines dienas nuo baldo perdavimo pirkėjui dienos internetiniu adresu https://www.lauksva.lt/garantija/. Būtina išsaugoti prekės priėmimo - perdavimo aktą (3PA) .

Registruotis dėl 50 mėn. garantijos suteikimo, susipažinti su pilnomis garantijų sąlygomis ar kreiptis į kokybės liniją dėl kokybės trūkumo pašalinimo galite pasirinkus žemiau pateiktas nuorodas: