-19%

JONA 3 A130

KOMFORTIŠKAS MIEGAS.

Sofa su miegamu mechanizmu, patalynės dėže ir 13 cm porankiais. Kasdienio komfortiško miegojimo funkcija, „Pocket“ spyruoklės ir amortizuojančios kartelės -prisitaiko prie kūno formos. 155 cm pločio miegama dalis. Aukštesnis, standus sėdėjimas.

LIMBA Dark beige – minkštas ir švelnus, austinį audinį imituojantis tamsiai kreminės spalvos naujos kartos audinys. Audinys turi lengvo valymo technologija ir yra draugiškas gyvūnams. *nuotraukose pateiktų audinių spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu

 

Ekspozicinė prekė
Šį baldą galite apžiūrėti:
  • Firminiame baldų salone PC „Baltic baldų centras” (BIG, Ukmergės g. 369, Vilnius)

Papildoma informacija

Dydis

2240 × 1040 × 950

Miegamas plotas

1970 × 1550 mm

Miestas

Vilnius (BIG)

1.309,00 1.054,00 ?

Produkto aprašymas

Lengva valyti
Draugiški gyvūnams

 Šio dizaino sudedamosios medžiagos minkštosiose dalyse yra kruopščiai atrinktos ir orientuotos į intensyvų baldo naudojimą. „Pocket“ spyruoklės prisitaiko prie kūno formų, o medinės kartelės, paprastai naudojamos miegamojo lovose, užtikrina ventiliaciją ir geresnę amortizaciją. Tuo pačiu, tokia sudėtis suteikia daugiau stangrumo sėdynei bei atlošui, kurio vidinės medžiagos yra analogiškos sėdynei, siekiant tapataus poilsio abiejose pusėse. Miegojimo pagrindas maksimaliai tolygus.