BINGO

Nesenstantis skandinaviškas stilius su sėdimos dalies dekoru. Atlošo pagalvės turi papildomas pagalvėles, kuriomis reguliuojamas sėdėjimo gylis.

Pasirinkite komplektaciją:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?
Išvalyti

Nuo917,00 ?

Siųsti užklausą Į norų sąrašą

Produkto aprašymas

BINGO Sofa-lova

Šis dizainas turi išskleidžiamą kokybišką miegamą mechanizmą, tačiau ši funkcija nėra pritaikyta kasdieniam miegojimui. Norint ant baldo miegoti kasdien, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

Pasirinkite, ar šio dizaino miegamą mechanizmą aptraukti mūsų firminiu audiniu, ar pagrindiniu baldo audiniu – tokiu atveju, miegamo mechanizmo medžiaga bus tokia pati, kaip ir viso baldo.

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

Nuotraukose pateiktos medžio spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

SPALVŲ PASIRINKIMAI MEDINĖMS KOJELĖMS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

K-22M
Natūralaus medžio kojelė (80x50x53)

K-23M
Natūralaus medžio kojelė (120x70x50)

Šis dizainas gali turėti papildomą patalynės dėžę, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.

Šis dizainas turi dviejų aukščių atlošo pasirinkimus. Nors ir su žemesniu atlošu baldas atrodo stilingesnis ir vizualiai užimantis mažiau vietos erdvėje, kas yra ypač svarbu, jei baldas statomas ne prie sienos, tačiau paaukštintas atlošas reiškia didesnį miegamą plotą. Todėl atkreipkite dėmesį į savo poreikius ir pasirinkite, kas svarbiau – dizaino estetika ar platesnis miegojimo pagrindas.