BINGO

Nesenstantis skandinaviškas stilius, su sėdimos dalies dekoru. Pagrindinis išskirtinumas: atlošo pagalvės turi papildomas pagalvėles, kuriomis reguliuojamas sėdėjimo gylis.

Pasirinkite komplektaciją:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A ?
Išvalyti

Nuo933,00 ?

Siųsti užklausą Į norų sąrašą Įsigykite

Produkto aprašymas

Šis dizainas turi išskleidžiamą kokybišką miegamą mechanizmą, tačiau ši funkcija nėra pritaikyta kasdieniam miegojimui. Norint ant baldo miegoti kasdien, rekomenduojame naudoti antčiužinį.

Pasirinkite, ar šio dizaino miegamą mechanizmą aptraukti mūsų firminiu audiniu, ar pagrindiniu baldo audiniu – tokiu atveju, miegamo mechanizmo medžiaga bus tokia pati, kaip ir viso baldo.

A derinys
X - naudojamas vienas audinys.

Nuotraukose pateiktos medžio spalvos realybėje gali skirtis dėl skirtingų prietaisų parametrų ar naudojamos šviesos fotografavimo metu. Be to, mediena yra natūralios kilmės medžiaga, kuri apdirbimo procese įgauna atspalvį, turi skirtingą faktūrą. Kiekvienas medienos gabalas yra kitoks, todėl ir skirtingai įsisavina beicą ar kitą apdirbimui skirtą medžiagą.

SPALVŲ PASIRINKIMAI MEDINĖMS KOJELĖMS

C-B C-K C-13 C-51 C-M C-0 C-42 C-W C-55 C-14 C-100 C-1 C-53 C-J

K-22M
Natūralaus medžio kojelė (80x50x53)

K-23M
Natūralaus medžio kojelė (120x70x50)

K-24M
Natūralaus medžio kojelė (120x120x50)

Pasirinkite kairinį arba dešininį baldo variantą, taip pat, nuspręskite, kuri dizaino forma ir sėdynių išdėstymas Jums tinkamiausias pagal šeimos narių skaičių ar erdvės specifikacijas. 

Šis dizainas gali turėti vieną arba dvi patalynės dėžes, priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos. Išsirinkite Jums tinkamiausią dizaino komplektaciją aukščiau pateiktame sąraše.

Šis dizainas turi dviejų aukščių atlošo pasirinkimus. Nors ir su žemesniu atlošu baldas atrodo stilingesnis ir vizualiai užimantis mažiau vietos erdvėje, kas yra ypač svarbu, jei baldas statomas ne prie sienos, tačiau paaukštintas atlošas reiškia didesnį miegamą plotą. Todėl atkreipkite dėmesį į savo poreikius ir pasirinkite, kas svarbiau – dizaino estetika ar platesnis miegojimo pagrindas.

Variacijos ir priedai