VELVETY

Audinio tipas:Veliūras, veliūro imitacija
Kategorija:IVS
Sudėtis:9% CO, 91% PL, PES
Svoris :780 g/m²
Plotis:140 cm
Trinties testas :200.000
Pilingavimo testas:5
Spalvos atsparumas šviesai:5-6
Nedegumo įvertinimas :Atliktas
Audinio priežiūra:
Gamintojas:Ispanija
Kaina:29 €/m
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

VELVETY – puiki ispaniška audinių kolekcija, jaukios, prabangios spalvos, ypač malonus lietimui paviršius. Šis audinys priskiriamas prie veliūro imitacijų – nors turi aiškų audimo raštą, tačiau išlaikomas itin švelnus ir prabanga dvelkiantis veliūro efektas – paliekami ilgesni plaukeliai, sukuriantys minimalų šešėliavimo efektą. 

Kolekcija išsiskiria savo techninėmis savybėmis – audinys itin tvirtas ir labai lengvai valomas, naudojant sudrėkintą medvilninę šluostę ir muilą. Audinys taip pat astparus ugniai (išlaikytas cigaretės ir degtuko testas). Šiai kolekcijai suteikiama 50-ies mėnesių garantija.

Daugiau apie audinį:  https://www.crevin.com/en/detail/velvety-fr-98

Gamintojas atkreipia dėmesį: šis audinys yra veliūro tipo, tai reiškia, kad audinys turi ilgesnį plauką, kuris gula tam tikra kryptimi – tai sukuria skirtingų atspalvių efektą, audinys skirtingai atspindi šviesą priklausomai nuo spindulio kritimo kampo, be to, braukiant ranka per audinį, audinio plaukeliai keičia kryptį – toks efektas nelaikomas defektu, priešingai, tai išskirtinė veliūro savybė, indikuojanti prabangą. Taip pat, audinio plaukeliai gali susigulėti, jei bus prispaudžiami prie kietų paviršių.