TOLL

Audinio tipas:Šenilinis audinys
Kategorija:III
Sudėtis:100% PL, PES
Svoris:409 g/m² ± 5%
Plotis:140 cm ± 2%
Trinties testas:90.000
Pilingavimo testas:4 - 5
Atsparumas šviesai:4-5
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

Minkštas ir lygus šenilinis audinys, austas dviejų spalvų verpalais. Jo kontrastingų atspalvių siūlų derinys išryškina audinio struktūrą ir netolygią spalvą. Jis primena 100% natūralų audinį.
Šios kolekcijos atspalviai natūralios žemės spalvos, kurios puikiai derės prie skandinaviško stiliaus interjero. Derinant audinį su kitomis interjero detalėmis turinčiomis chromo, juodo ar natūralaus akmens elementų sukursite elegantišką interjero vaizdą. Atkreipkite dėmesį audinio kolekcij a sertifikuota Oeko Tex sertifikat u , kuris užtikrina, kad audinys yra be alergenų ir visiškai saugus žmogaus gyvybei ir sveikatai.

 Lengva valyti  

Naudojama  audinio paviršiaus apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinį purvui ar skysčiams. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinamas iš karto ir lieka dėmes, jas labai lengvai pašalinsite ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą