SUBLIM

Audinio tipas:Audiniai
Kategorija:IIIE
Sudėtis:11% CO, 89% PL, PES
Svoris:654 g/m²
Plotis:140 cm
Trinties testas :60.000
Pilingavimo testas:5
Spalvos atsparumas šviesai:5-6
Nedegumo įvertinimas :Išlaikytas
Gamintojas:Ispanija
Kaina:23 €/m
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

SUBLIM – puiki ispaniška audinių kolekcija, jaukios spalvos, malonus lietimui paviršius. Šis šeninilinis audinys, austas žakardo audimo staklėmis –  taip sukuriamas unikalių ornamentų audinys su atsitiktiniais raštais.

Kolekcija išsiskiria savo techninėmis savybėmis – audinys itin tvirtas ir labai lengvai valomas, naudojant sudrėkintą medvilninę šluostę ir muilą. Audinys taip pat astparus ugniai (išlaikytas cigaretės ir degtuko testas). 

   Lengva valyti  

Naudojama audinio siūlo apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinio siūlus purvui ar skysčiams, užtikrinama ilgaamžė apsauga visą audinio eksploatacijos laikotarpį. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinimas iš karto ir lieka dėmės, jas labai lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

  Lengva skalbti 

Šį audinį galima skalbti su skalbimo mašina. Savybė ypatinga tuo, kad skalbiant audinio savybės nekinta. Šį audinį patariama rinktis tuomet, kai audinio spalva pasirenkama šviesių atspalvių, o baldas pasirenkamas su papildoma funkcija – nuvelkamais apmušalais. Skalbti rekomenduojama naudojantis priežiūros ženklais. 

  Draugiški sveikatai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai atitinka aukštus kokybės standartus, patvirtintus „Oeko-Tex Standard 100“ sertifikatu. Tai reiškia, kad jie yra draugiški žmogaus odai ir sveikatai, nes neturi kenksmingų medžiagų. 

  Draugiški aplinkai 

Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurių gamyboje naudojami aplinkai žalos nedarantys resursai ar gamybos procesai. 

  Apsauga nuo ugnies   

Audinys yra testuotas ir atitinka standartinį liepsnos testą – audinio apsauga neleidžia plisti liepsnai. Tai ypatingai svarbu tais atvejais, kai baldai statomi viešose erdvėse, lauke. 

 

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą