BUDDY

Audinio tipas:Audiniai
Kategorija:II
Sudėtis:35% PC, 55% PL, PES, 10% PA
Svoris:450 g/m²
Plotis:140 cm
Trinties testas:200.000
Pilingavimo testas:5
Spalvos atsparumas šviesai:6
Atsparumas spalvos nusitrynimui:4
Nedegumo įvertinimas:Išlaikytas
Gamintojas:Ispanija
Kaina:10 €/m
Audinio priežiūra:
Siųsti užklausą Į norų sąrašą

   Lengva valyti  

Naudojama audinio siūlo apsauga, neleidžianti įsiskverbti į audinio siūlus purvui ar skysčiams, užtikrinama ilgaamžė apsauga visą audinio eksploatacijos laikotarpį. Purvą iš audinio lengvai išsiurbsite ar išvalysite, o išsipylus skysčiams juos lengvai sugersite servetėle. Jei išsipiltas skystis ar purvas ant audinio nepašalinimas iš karto ir lieka dėmės, jas labai lengvai pašalinsite šluostės ir vandens pagalba. Ryškesnėms dėmėms pašalinti gali prireikti gabalėlio muilo. 

  Lengva skalbti 

Šį audinį galima skalbti su skalbimo mašina. Savybė ypatinga tuo, kad skalbiant audinio savybės nekinta. Šį audinį patariama rinktis tuomet, kai audinio spalva pasirenkama šviesių atspalvių, o baldas pasirenkamas su papildoma funkcija – nuvelkamais apmušalais. Skalbti rekomenduojama naudojantis priežiūros ženklais. 

 Draugiški gyvūnams 

Jei namuose turite augintinių, kurie dažnai mėgsta „pagaląsti“ savo dantis ar nagus į namuose stovinčius baldus – šis audinys būtent Jums. Šiuo ženklu žymimi audiniai, kurie turi išskirtines savybes ir yra atsparesni tokio pobūdžio pažeidimams. 

 
Krepšelis0
There are no products in the cart!
Tęsti apsipirkimą